O nas

Stowarzyszenie produkcyjne Elna Service jest jednym z największych przedsiębiorstw przemysłowych na Ukrainie. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w produkcji grzejników łazienkowych elektrycznych i wodnych ze stali nierdzewnej, a także ze stali niskowęglowej. Dysponując własnymi zakładami produkcyjnymi, wyposażonymi w najnowsze narzędzia przemysłowe, na stale poszerzamy nasz asortyment, koncentrując się na wysokiej jakości produkcji i utrzymując szybkie tempo jej zrealizowania.

Dlaczego my?

Z nami Państwo poznają nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania do mieszkania, które podniosą poziom komfortu i wpłynie na estetykę wnętrza. Oferujemy energooszczędne elektryczne grzejniki łazienkowe, które są wyposażone w nowoczesne regulatory temperatury i timery, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo do 70% prądu miesięcznie. Z grzejnikami elektrycznymi od Elna Service ogrzewanie pomieszczenia będzie szybkie, a suszenie ręczników i innych tekstyliów zostanie ułatwione i będzie możliwe przez cały rok niezależnie od sezonu grzewczego.

Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i komfort użytkowania naszych grzejników. Dla tego każde urządzenie zawiera system ukrytego montażu, który pozwala korzystać z grzejnika bez przewodu zasilającego na zewnątrz. Co więcej, maksymalna temperatura powierzchni grzejnika nie przekracza 55℃, co nie spowoduje oparzenia u dzieci.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście na zakup grzejnika elektrycznego – napiszcie do nas. Dopasujemy do Państwa łazienki idealne urządzenie lub wyrobimy indywidualny grzejnik na zamówienie, dostosowując do Państwa potrzeb i wymagań stylistycznych.